Ślub w piątek? Czemu nie

Witam Was kochani.

Coraz częściej dostaję pytania czy o terminy na makijaż ślubny i na wesele w piątki. Jako makijażystka bardzo się z tego cieszę, bo to jakby nie patrzeć, dodatkowy dzień pracy. Ale ten post postanowiłam napisać, bo wiem, że wiele z Was zastanawia się jaką kreację wybrać na ślub w piątek. Przecież to zwykły dzień pracujący, mówicie. I macie dużo racji. Dla wielu osób to zwykły dzień pracy. Ale dla Was to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego często odpowiadam, że wybierając suknię ślubną na ślub w piątek, sobotę czy inny dzień kierujcie się charakterem samego ślubu i wesela a nie dniem kiedy zawieracie ten przepiękny związek.
Jeśli nie zamierzacie organizować całonocnego wesela to możecie wybrać sukienkę mniej oficjalną np. którąś z tych

tea length wedding dress ambertea lengh 2

A może pragniesz założyć długą sukienkę i chciałabyś zorganizować nieduże przyjęcie w ogrodzie. Super pomysł!
Wybierz sukienkę bardziej zwiewną, romantyczną. Nie decyduj się też na długi welon tylko postaw na luźno spięte bądź rozpuszczone włosy. Wepnij w nie kwiat. Zobacz jak pięknie możesz wyglądać w takiej stylizacji!

31a9670b3c210fea016c51d0d95fb821empire32e981770b012d86c5d4a835a799066ba

4b3aabf56fe68cc8e9fca5433c90c8ef

Piątkowe śluby stają się coraz bardziej popularne i to mnie osobiście bardzo cieszy. Jako uczestnik takiego wesela mam niedziele wolną. Odpoczywam i zbieram siły po wspaniałej imprezie z cudownymi ludźmi. Państwo mają czas na spokojne rozpakowanie prezentów, nacieszeniem się sobą już jako małżeństwo.
Mam szczerą nadzieję, że ten trend będzie się utrzymywał, bo jako makijażystka będę miał dodatkowy dzień na stworzenie pięknych makijaży ślubnych.

źródło zdjęć: Pinterest.com

Pozdrawiam i do następnego

Edyta

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *