Biżuteria ślubna. Jest mi potrzebna?

Witam Was moje drogie.

Przepraszam za długą przerwę w pisaniu moich ślubnych opowieści. Niestety życie układa się często po swojemu. Ale nie będę Was teraz zanudzać moimi historiami. Przecież zaglądacie tu po garść inspiracji, informacji, porad ślubnych.

O dłuższego czasu myślałam nad przygotowaniem tego wpisu. I przyznam szczerze, że właśnie te przygotowania spędzały mi ostatnio sen z powiek. Dlaczego? Trudno było mi znaleźć takie zdjęcia, produkty, które odzwierciedlałyby mój pomysł na ten wpis. Ale spytacie o co mi chodzi? Otóż chodzi o biżuterię ślubną. Okazuje się, że ciężko jest znaleźć taką biżuterię, która będzie ponadczasowa. Teraz modny jest sutasz. Muszę przyznać, że niektóre egzemplarze to prawdziwe arcydzieła. Są jednak na tym świecie osoby, którym ten rodzaj biżuterii nie przypadła do gustu. I co wtedy? Gdzie szukać tej wymarzonej biżuterii na swój ślub? Przyznam szczerze, że ja swój zestaw kompletowałam stosunkowo długo. Biorąc oczywiście fakt, że od momentu zaręczyn do samego ślubu minęło 5 miesięcy.

Wymyśliłam sobie konkretne kolczyki. Miały pasować do pierścionka zaręczynowego. Szukałam, szukałam i szukałam. Na ratunek przyszła mi koleżanka. Miała w swojej kolekcji idealne kolczyki. I takim oto sposobem szłam do ślubu w pożyczonych kolczykach. Po kilku latach mój mąż znalazł bardzo podobne kolczyki. Oczywiście dostałam je na rocznicę ślubu. Do dziś są moimi ulubionymi kolczykami.

Wracajmy jednak do teraźniejszości. Pokażę Wam kilka pomysłów na ten wyjątkowy dzień.

Na pierwszy plan idą kolczyki z tak modnego sutaszu….

  

A teraz sutaszowe zestawy. Nie jestem zwolennikiem zestawów kolczyki, naszyjnik, bransoletka. Uważam, że za im mniej tym lepiej. Przecież to Panna Młoda ma być widoczna a nie ozdoby na niej. Dlatego decydując się na zestaw, polecam taki z kolczykami i bransoletka. Ewentualnie z ozdobą we włosy.

 

 

         

 

Teraz pokaże Wam jeszcze kilka innych propozycji…

Wybierają rodzaj biżuterii warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Między innymi na styl sukni i samego wesela. Do sukni w stylu boho dobierzemy inną biżuterię niż do sukni w stylu dworskim. Kolejnym elementem jest dekolt sukni. Są dekolty, które same w sobie stanowią rodzaj biżuterii i w tym przypadku pozostaje dobrać kolczyki ewentualnie bransoletkę. Jeszcze jedna kwestia, dość istotna, to kształt twarzy, długość i masywność szyi, czy wreszcie sam wzrost i sylwetka Panny Młodej.

Pewnie teraz się zastanawiać jaką biżuterię i czy w ogóle dobrać do swojej stylizacji ślubnej. I przy tym kroku do idealnej stylizacji ślubnej pomaga stylista ślubny. Poszukajcie takiego profesjonalisty w Waszym mieście albo zwróćcie się do mnie. Dzięki temu Wasz ślubny wizerunek będzie spójny.

Na dziś to tyle.

Jeśli macie jakieś pomysły, propozycje wpisów, które chciałybyście tu zobaczyć zachęcam do napisania komentarza.

Do zobaczenia

Edyta Grzegorczyk

 

 

Wszelkie zdjęcia pokazujące propozycję biżuterii pochodzą z portalu pinterest i możecie znaleźć je tu https://pl.pinterest.com/kursnalsub/bi%C5%BCuteria/

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

One thought on “Biżuteria ślubna. Jest mi potrzebna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *