Ślubna Analiza Kolorystyczna

W dniu ślubu chciałabyś wyglądać idealnie, pięknie,cudownie. Kiedy znasz już datę tego wyjątkowego dnia, zaczynasz gorączkowo szukać sukni ślubnej, sali weselnej, makijażystki, fryzjera. Znalazłaś już wszystko i nagle okazuje się, że poszczególne elementy tej idealnej układanki nie pasują do siebie. I co zrobić w takiej sytuacji?

Cofnijmy się zatem do momentu podjęcia decyzji o ślubie. Teraz wkraczam ja i proponuję Ci Ślubną Analizę Kolorystyczną z lub bez doborem fasonów sukni ślubnej i innych ślubnych dodatków jak welon, buty itp.

Co zyskasz dzięki mojej pomocy? Dobiorę tkaninie i biel sukni ślubnej, bo nie powiedziane, że w czystej bieli będziesz wyglądać dobrze. Dobiorę również kolory przewodnie waszej uroczystości. Dostaniesz również sugestię kolorystyki makijażu ślubnego. Na koniec otrzymasz ode mnie profesjonalny Wedding Look Book a w nim wszystkie wymienione informacje. Dzięki temu będziesz wiedziała w jakich kolorach powinien być bukiet ślubny, dekoracje w sali weselnej czy tort ślubny.

Na tym możemy zakończyć naszą współpracę, ale możemy iść dalej i dokonać Konsultacji Ślubnej, czyli określić jaki fason sukni pasuję do ciebie, jaki welon będzie dobrze wyglądał przy danym modelu sukni. Oczywiście to również dostaniesz w formie pisemnej. Teraz już możesz iść do salonu sukni ślubnych w poszukiwaniu tej idealnej sukni.

Ale jeśli masz życzenie, mogę wybrać się z tobą na takie zakupy.

Dodatkowo, w trakcie naszego spotkania mogę wykonać próbny makijaż ślubny, tak abyś wiedziała jak będziesz wyglądać w ten wspaniały dzień.

Jeśli jesteś zainteresowana współpracą ze mną to proszę o kontakt mailowy, telefoniczny bądź przez facebook-u.

Przewiduję również Ślubną Analizę Kolorystyczną on-line.

Cennik usług:

– Ślubna Analiza Kolorystyczna (również on-line) – 120zł

– Konsultacja Ślubna ( również on-line) – 180zł

– Pakiet Ślubna Analiza Kolorystyczna + Konsultacja Ślubna ( również on-line) – 270zł

– Pakiet Makijaż Ślubny, Próbny, Ślubna Analiza Kolorystyczna – 230zł

– Pakiet Makijaż Ślubny, Próbny, Ślubna Analiza Kolorystyczna i Konsultacja Ślubna – 380zł

– Zakupy wraz z klientką – 50zł za godzinę spędzoną na faktycznych zakupach